درباره ما

آکادمی ما مجموعه از یک تیم جوان و با تجربه است که با هدف بهبود شرایط نقد کردن درآمد دلاری از طریق یوتیوب فعالشده است. یکی از ویژگی های این تیم دانش بالای اعضا بر روی قوانین و مقررات به روز یوتیوب بوده و که میتواند شما را در مسیر درست تولید محتوا و کسب درآمد بیشتر از یوتیوب همراهی کند.

ما در این مجموعه با بهره گیری از توان مدیریت و ارتباطات گسترده در نتوورک های معتبر سراسر دنیا، شما را به بهترین شکل حمایت میکنیم تا تولیدات کانال شما هرچه که باشد محفوظ بمانند و امنیت درآمد شما تامین شود.

دستاوردها

ما اولین و بزرگترین مجموعه در زمینه همکاری و نقد کردن درآمد در یوتیوب هستیم.

ما توانسته ایم در مدت زمان فعالیت در این زمینه با شرکت های بزرگ تولید محتوا و تولید فیلم و سریال همکاری کرده و بسیاری از هنرمندان و اشخاص حقیقی و فعال در بخش های مختلف کاری و تولیدی را جذب کنیم.

اهداف

تشکیل مجموعه ای فعال تر و بزرگتر در سال جدید به همراه گسترش تولیدات و نشر محتوای تمام ایرانیان در سراسر دنیا و همچنین کمک و آموزش به شما برای کسب درآمد دلاری.

همکاری با بیش از ۱۰۰۰ یوتیوبر در ایران

آموزش و ایجاد شغل برای علاقه مندان به فعالیت در این حوزه

چرا آکادمی ما

شما برای نقد کردن درآمد خود از یوتیوب به یک همراه با تجربه و بی دردسر نیاز دارید.

اتصال به نتوورک

وقتی که به این آکادمی وصل می‌شوید؛ اولین اقدام اتصال شما به نتوورک است و تمامی ارتباطات و پشتیبانی ها به صورت مدام و به سریع ترین زمان ممکن با نتوورک صورت میپذیرد. در نتیجه کانال و محتوای شما تحت حمایت یوتیوب با پشتیبانی ما قرار میگیرد. این امر باعث می شود تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای محتوا و کانال شما، فورا جهت رفع آن اقدام کنیم.

کارمزد کم

اصلی ترین پارامتر این آکادمی دریافت حداقل ترین کارمزد بین شرکت های واسطه است. همانطور که گفته شد همکاری با ما یعنی اتصال به نتوورک و نه ادسنس!‌ به همین دلیل امنیت کانال شما محفوظ است و ما برای تامین امنیت، مشاوره، افزایش درآمد و نقد کردن آن و پرداخت به موقع، تنها از شما ۱۷٪ کارمزد میگیریم و شما نیاز به پرداخت بیشتر (اعم از مالیات و کسورات قانونی دیگر) ندارید.

پیگیری و رفع فوری مشکلات

برای هر تولید کننده ای رسیدن به درآمد، حفظ و افزایش آن اهمیت بالایی دارد. در صورت بروز اختلال و یا نقض قوانین و مقررات یوتیوب ممکن است کانال شما بسته و یا دیمانیتایز شود و یا اینکه در برخی موارد استرایک های جعلی از سوی برخی کانال ها به محتوای شما داده شود و چندین و چند مشکل مختلف که ممکن است برای محتوا و کانال به وجود بیاید. در این صورت تیم ما در سریع ترین زمان ممکن پیگیری های لازم برای رفع همه آنها را انجام میدهیم.

شروع کنیم؟

برای کسب درآمد به دلار نیاز به فکر داری؟